fitosanitarinė apžiūra

fitosanitarinė apžiūra statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Augalų, augalinių ar kitų kontroliuojamų produktų oficialus vizualus patikrinimas, kai nustatomas kenksmingųjų organizmų buvimas ir (arba) kurio metu atsižvelgiama į fitosanitarijos reikalavimų vykdymą. atitikmenys: angl. inspection vok. Überprüfung, f rus. досмотр pranc. inspection šaltinis ISPM 12, Roma, 2002

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • inspection — fitosanitarinė apžiūra statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Augalų, augalinių ar kitų kontroliuojamų produktų oficialus vizualus patikrinimas, kai nustatomas kenksmingųjų organizmų buvimas ir (arba) kurio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Überprüfung — fitosanitarinė apžiūra statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Augalų, augalinių ar kitų kontroliuojamų produktų oficialus vizualus patikrinimas, kai nustatomas kenksmingųjų organizmų buvimas ir (arba) kurio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • досмотр — fitosanitarinė apžiūra statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Augalų, augalinių ar kitų kontroliuojamų produktų oficialus vizualus patikrinimas, kai nustatomas kenksmingųjų organizmų buvimas ir (arba) kurio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.